Řidiči - skladníci

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Řidiči - skladníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici řidiči - skladníci !!! Místo výkonu práce: Ke Kasárnům 730/9, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní úvazek 38,75 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Pá 5:45-13:45 h, 13:45-22:00 h. Náplň práce: zaskladňování, vyskladňování, balení a manipulace s materiálem i pomocí VZV, převoz materiálu mezi závody ČR - DE dle interního provozního řádu, vykládky x nakládky/rozdělování zboží, zodpovědnost a údržba kamionu, manipulace a obsluha skeneru (program SAP). Požadujeme: platný řidičský průkaz sk. C+E, platný profesní průkaz, dobrý pracovní stav. Nabízíme: stravenky, přítomnostní a roční prémie, odměny za zlepšovací návrhy, příspěvek na dopravu, možnost profesního růstu, týden dovolené navíc (+ 1 den navíc za odpracovaných 5 let). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:00-15:30 h) anebo e-mailem.
Volné místo řidiči - skladníci pro lokalitu Mariánské Lázně.