Referent/ka Odboru komunálních služeb Městského úřadu Valašské Meziříčí

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Referent/ka Odboru komunálních služeb Městského úřadu Valašské Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Odborný garant projektu - neúředník.
Místo výkonu práce: Městský úřad a území města Valašské Meziříčí
Předpokládaný nástup 1. 4. 2018, nástup 1. 3. 2018 výhodou, doba určitá
do 29. 2. 2020.
Přihlášky zasílejte do 19. 1. 2018 na Městský úřad Valašské Meziříčí, Odbor organizační a zaměstnanecký, Soudní 1221, 757 01 s označením NEOTVÍRAT: Přihláška na obsazení funkčního místa referent(ka) Odboru komunálních služeb Městského úřadu Valašské Meziříčí - neúředník.
Požadujeme: ukončené vzdělání VŠ nebo vyšší odborné vzdělání
Popis pracovní pozice: Odborný garant klíčových aktivit v rámci projektu Efektivní řízení města Valašské Meziříčí v samosprávných oblastech spolufinancovaného z Operačního programu Zaměstnanost.
Náplní práce bude odpovědnost za komplexní realizaci klíčových aktivit:
Supervize - vypracování Strategie rozvoje městské zeleně města Valašské Meziříčí
Supervize- vypracování Koncepce místních komunikací a veřejného osvětlení ve městě Valašské Meziříčí
Řízení projektu, komunikaci s poskytovatelem dotace, komunikaci s dodavatelem služeb, (dodavatelem strategií, pasportů zeleně, místních komunikací a VO), koordinaci postupů při tvorbě dokumentu v rámci vnitřní struktury úřadu a v dalších činnostech souvisejících s úspěšnou realizací projektu.
Nabízíme:
Práci v kolektivu zkušených pracovníků městského úřadu, mzdové ohodnocení až 37 000 Kč hrubého.
Bližší informace: Ing. Daniel Šulák, vedoucí oddělení rozvoje města, tel. 571 674 335.
Volné místo referent/ka odboru komunálních služeb městského úřadu valašské meziříčí pro lokalitu Valašské Meziříčí.