ASISTENT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je zajištění běžného chodu sekretariátu, podpora vedení a jednotlivých oddělení, vyřizování korespondence a telefonátů, veškerá administrativní činnost, evidence a archivace dat a písemností, evidence smluvní dokumentace, zpracování ISO dokumentů.
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost
- komunikační a organizační schopnosti
- znalost práce na PC - MS Office - Word, Excel, Outlook a internet - ověřuje se testem
- základní znalost Aj podmínkou, Nj výhodou - ověřuje se testem
- ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
- praxe na obdobné pozici výhodou
Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr
- práce v moderním chemickém provoze
- zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, stravenky, lístky do bazénu a sauny)
- odpovídající platové ohodnocení + prémie
- možnost firemního ubytování
Požadovaný nástup: dohodou
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci - Rochlicích
Kontakty: email: info@temperatior.cz
Volné místo asistent/ka pro lokalitu Liberec.