Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice, příspěvková organizace

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Odeslat

Pracovní náplň
Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., zdravotní způsobilost.
Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, celkem 5 týdnů, výhodné stravování v organizaci zajištěno, sociální program pro zaměstnance, malý pracovní kolektiv. Jednosměnný pracovní provoz, práce bez nočních směn. PP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. Možnost zkráceného úvazku.
První kontakt zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky (v pracovních dnech) nebo osobně na uvedenou adresu.
Volné místo zdravotničtí asistenti (praktické sestry) pro lokalitu Snědovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice, příspěvková organizace
Ulice: 1
Město: Snědovice
PSČ: 411 74

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Cutychová
E-mail: Mgr. Hana Cutychová
Telefon: +420 416 857 220

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ústav sociální péče pro tělesně postižené dospělé Snědovice, příspěvková organizace