operátor CNC strojů

  • Louny

Pracovní místo ( operátor CNC strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Husova č.p. 552 Louny 1
Operátor CNC stroje je kvalifikovaný pracovník, který obsluhuje obráběcí CNC stroje, provádí práce nutné pro chod daného zařízení
Požadavky a povinnosti:
čtení výkresové dokumentace daného pracoviště
korigování obráběcích strojů na požadované tolerance
upnutí a vyrovnání obrobků
kontrola používaných nástrojů
čtení údajů měřících a kontrolních přístrojů ke kontrole korektního průběhu práce
odzkoušení výrobků, prvotní kontrola
ošetřování a údržba příslušnéjo vybavení, strojů a nástrojů
evidence dat o průběhu a výsledku práce, záznamy do průvodek
znalost cizího jazyka není požadována
příspěvek na penzijní přip. firemní telefonní tarify, profesní růst, bonusy k pracovním a životním jubileím, k narození dítěte, vškeré příplatky dle ZP
kontakt:tel.: 415635134, e-mail: pelcova@pragalouny.cz, osobně Husova 552 Louny
Volné místo operátor cnc strojů pro lokalitu Louny.