AUTOMECHANIK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup možný ihned
- Požadujeme: praxe v autorizovaném servise, SOU obor automechanik, případně kombinace s obory elektrikář nebo elektromechanik, řidičské oprávnění sk. B, samostatnost ale i schopnost práce v týmu, pečlivost, loajalitu
- Nabízíme: nástupní mzdu již 30.000,- hrubého měsíčně plus jednorázový bonus až 30.000,- po zkušební době pro uchazeče s praxí, zázemí sílné prosperující společnosti, motivační osobní ohodnocení a bonusový systém odměn, práci s nejmodernější automobilovou technikou, možnost osobního rozvoje včetně pravidelných školení přímo od výrobce vozu, pracovní oblečení, příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 90,-Kč), zvýhodněný telefonní tarif
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Kubátová Lucie, e-mail: kariera@olfincar.cz
Volné místo automechanik/-čka pro lokalitu Hradec Králové.