Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný kuchař

Pracovní místo ( Pomocný kuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 19.11.2018
První kontakt telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vzdělání v oboru, vhodné i pro absolventy
- základní vzdělání v případě prokazatelné praxe min. 1 rok praxe v kuchyni
- požadujeme potravinářský průkaz

Pracovní náplň:
- výdej večeří
- příprava snídaní
- příprava ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ Místo výkonu práce: Restaurace MANINY, Lidická č.p. 311, Žichlínské Předměstí 563 01, Lanškroun Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně na dobu neurčitou z Lanškrouna nebo blízkého okolí do restaurace MANINY. Jednosměnný provoz, nástup dle dohody. ...
Tomáš Kučera Lanškroun, Inzerováno včera

Pomocný/á kuchař/ka Pracoviště: Uhelná č.p. 1203/3, Olomouc. Požadavky: plynulá hindština. Nabízíme: obědy, školení. První kontakt POUZE mailem. Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Olomouc.
BHOOMI s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA Místo výkonu práce: Restaurace MANINY, Lidická č.p. 311, Žichlínské Předměstí 563 01, Lanškroun Přijmeme kuchaře/kuchařku s praxí na dobu neurčitou z Lanškrouna nebo blízkého okolí do restaurace MANINY. Vaření hotovek i minutek, nástup dle ...
Tomáš Kučera Lanškroun, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit