GOLD ROYAL RESTAURANT s.r.o.

ČÍŠNÍK-SERVÍRKA

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Vintrlíková Nikola, tel.: 606 763 456, volejte po - pá: od 8:00 do 16:00 , e-mail: zameckarestarurace@stablovice.cz.
Požadujeme: vyučení v oboru nebo praxi v oboru, příjemné a milé vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, trestní bezúhonnost.
Pracoviště: Štáblovice, pracovní doba - odpolední směny od 17-22 hod., nástup: ihned
Volné místo číšník-servírka pro lokalitu Štáblovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ČÍŠNÍK-SERVÍRKA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: GOLD ROYAL RESTAURANT s.r.o.
Ulice: 64
Město: Štáblovice
PSČ: 747 82

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Nikola Vintrlíková
E-mail: zameckarestaurace@stablovice.cz
Telefon: +420 606 763 456

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GOLD ROYAL RESTAURANT s.r.o.