Prodavač/ka - pokladní

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Prodavač/ka - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Husova 106/2, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: ranní směna 6:00-12:00 (13:00)hod, odpolední směna 12:00 (13:00)hod-19:00hod, 1x za 14 dní pracovní víkend - sobota 7:00-13:00hod, neděle 7:00-12:00hod.
Pracovní náplň:
- práce na pokladně - markování zboží,
- vybalování a doplňování zboží,
- práce s čerstvým zbožím,
- kontrola cen a záručních lhůt,
- průběžné inventarizace výsledků,
- dodržování zásad hygieny prodeje.

Požadujeme: střední odborné vzdělání nebo delší praxe v oboru, znalost práce na PC, pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, trpělivost, zbožíznalství výhodou, příjemné vystupování, čistý trestný rejstřík, obchodní a komunikační předpoklady. Nabízíme: zaměstnanecké slevy. Kontakt pro zájemce: telefonicky od 8:00-18:00hod.
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Mariánské Lázně.