Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o.

Porodní asistentka

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou, stravné, příspěvek na penzijní a životní připojištění, nábor. příspěvek 30 000,- Kč.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 313525253 nebo e-mailem malikova@nemorako.cz
Volné místo porodní asistentka pro lokalitu Rakovník.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Porodní asistentka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o.
Ulice: Dukel. hrdinů 200
Město: Rakovník
PSČ: 269 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing., Bc. Lenka Malíková
E-mail: malikova@nemorako.cz
Telefon: +420 313 525 253

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Masarykova nemocnice Rakovník s.r.o.