Michal Dresler

Tesaři

Odeslat

Pracovní náplň
Z:16.1.2018.A:6.9.2018. Místo výkonu práce celá ČR, převážně však Moravskoslezský kraj.
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Osobní kontakt: Každou středu na adrese Poštovní 591, Studénka od 8:30 do 9:00 hodin.
Požadujeme: Zkušenosti v oboru a při stavbách střech. Práce ve výškách.
Volné místo tesaři pro lokalitu Studénka.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tesaři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Michal Dresler
Ulice: Poštovní 573
Město: Studénka
PSČ: 742 13

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michal Dresler
E-mail: firma@strechy-dresler.cz
Telefon: +420 603 711 746

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Michal Dresler