Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Tesaři

Pracovní místo ( Tesaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Z:16.1.2018.A:29.10.2018. Místo výkonu práce celá ČR, převážně však Moravskoslezský kraj.
Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu.

Osobní kontakt: Každou středu na adrese Poštovní 591, Studénka od 8:30 do 9:00 hodin.
Požadujeme: Zkušenosti v oboru a při stavbách střech. Práce ve výškách.
Volné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

BRUSIČ na PLOCHO (180,-KČ/hod) - OTROKOVICE Posilujeme pracovní tým do největší BRUSÍRNY ve střední Evropě. Místo výkonu práce je v OTROKOVÍCÍCH (prům Zona Napajedla). - broušení dílů z nástrojových ocelí na portálových bruskách o rozměru až 1000 x 7000 mm
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Specialista ERP systému Jsme výrobní společnost působící v Česku, Holandsku, Velké Británii, Indonésii. V tom co děláme jsme skvělí a chceme být ještě lepší. Rosteme, zlepšujeme se, rozšiřujeme jak výrobu, tak IT oddělení. Obsazujeme pozici ERP specialisty a pokud hledáš ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY/ AUTOMOTIVE Máte zkušenost s kvalitou ve výrobě a hledáte kariérní posun? Chcete využívat angličtinu v úspěšné mezinárodní společnosti? Pak Vám nabízíme jedinečnou příležitost pracovního uplatnění! INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY Na této pozici bude ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit