Ing. František Vepřek

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o fyzicky namáhavou práci ovlivněnou povětrnostními podmínkami.
Kontakt: telefonickyod 8 -15 hodin.
Volné místo pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti pro lokalitu Lesnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Ing. František Vepřek
Ulice: 137
Město: Lesnice
PSČ: 789 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. František Vepřek
Telefon: +420 605 728 730

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. František Vepřek