PRÁVNÍK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRÁVNÍK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 14.5.2018
- Požadujeme: znalost práce s PC (MS Word, Excel), preciznost, komunikační schopnosti, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost spotřebitelského práva a zákona
- Nabízíme: po zapracování osobní příplatek dle schopností, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek z FKSP, 5 týdnů dovolené + indispoziční volno (sick days), služební telefon, možnost dalšího vzdělávání, příjemný pracovní kolektiv
- V případě zájmu více o výběrovém řízení naleznete na: https://www.coi.cz/o-coi/uredni-deska/oznameni-o-vyhlaseni-spolecneho-vyberoveho-rizeni-na-sluzebni-misto-rada-odborny-rada-pravnik-pracoviste-hradec-kralove-3/
- Posuzovány budou žádosti podané ve lhůže do 30. dubna 2018
Volné místo právník/-čka pro lokalitu Hradec Králové.