Stora Enso Wood Products Planá s.r.o.

Elektronik

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Stora Enso Wood Products Planá s.r.o., Tachovská 824, Planá
Vyhláška § 50
Řidičský průkaz sk. B
Obor elektronik
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, životní a penzijní pojištění, týden dovolené navíc
Volné místo elektronik pro lokalitu Planá.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 02. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Elektronik

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Stora Enso Wood Products Planá s.r.o.
Ulice: Tachovská 824
Město: Planá
PSČ: 348 15

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavlína Krejsová
E-mail: pavlina.krejsova@storaenso.com
Telefon: +420 374 707 702

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Stora Enso Wood Products Planá s.r.o.