Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Autoelektrikář

Pracovní místo ( Autoelektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Požadujeme:
SOU/ SŠ vzdělání v oboru automechanik, autoelektrikář, mechatronik, diagnostik atp.; Ochotu učit se a dále se vzdělávat, schopnost přemýšlet v souvislostech; Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost; Řidičský průkaz skupiny B, C - ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOELEKTRIKÁŘ - AUTOTRONIK Volné místo pro autoelektrikář - autotronik lokalitu Uherský Brod.
AUTO-KELIS s.r.o. Uherský Brod, Inzerováno před 2 dny

Automechanici z: 10.4.2018 a: 14.8.2018 Automechanik, autoelektrikář. Mzda se odvíjí od praxe a zkušeností automechanika. Práce v autorizovaném servise Škoda. Příležitost pracovat pro stále se rozvíjející a oblíbenou značku automobilového průmyslu. Zaměstnanecké ...
AUTOKLEVER spol. s r.o. Nový Jičín, Inzerováno před 2 dny

Autoelektrikář z.: 6.6.2018, 14.8.2018 osobní kontakt út: 9:00 - 12:00 Nástup ihned! Hlavní náplň - nákladní a přípojná vozidla, výhodou ŘP. sk. B, C. Není nutné vyučení v oboru - zaučíme. Info - tel.: 603 293 378, e-mail: autoservis.lichnovsky@gmail.com Volné ...
Lichnovský s.r.o. Kopřivnice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit