Padestav s.r.o.

Dlaždič - pomocný dělník

Odeslat

Pracovní náplň
vzdělání nerozhoduje, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, pracoviště převážně Teplice (zámková dlažba, ploty atd. - fyzická kondice)
Hlásit se telefonicky na tel.č. 608 826 799 (p.Brizgala)
Volné místo dlaždič - pomocný dělník pro lokalitu Duchcov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dlaždič - pomocný dělník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Padestav s.r.o.
Ulice: U koupaliště 1465
Město: Duchcov
PSČ: 419 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Brizgala
Telefon: +420 608 826 799

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Padestav s.r.o.