Mechanik se zaměřením na zlepšování procesů

  • Krupka

Pracovní místo ( Mechanik se zaměřením na zlepšování procesů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
Široké, víceoborové znalosti zařízení a vybavení závodu
Znalost AutoCAD a SAP výhodou
Zkušenost s řízením technických projektů výhodou
Předchozí praxe v průmyslu/výrobním závodu výhodou
Znalost práce na PC
Komunikativní znalost AJ
Schopnost pracovat samostatně
Samostatnost, Spolehlivost, Odpovědnost, Pečlivost
Nabízíme:
Silné zázemí mezinárodní společnosti
Týden dovolené navíc
Plně hrazené závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Firemní vzdělávání
Firemní aktivity
Otevřené a přátelské jednání
Odpovídající finanční ohodnocení
Hlásit se telefonicky na č. 773 678 088 PO - PÁ 8:00 - 16:00 hodin nebo zasílat životopis na email vera.albertova@merisant.com
Volné místo mechanik se zaměřením na zlepšování procesů pro lokalitu Krupka.