REFERENT/-KA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( REFERENT/-KA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA EKONOMICKÉHO ODDĚLENÍ - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: job@elnino.cz
Popis činnosti:
- správa CF společnosti
- realizace platebního styku (TPS, ZPS)
- elektronické bankovnictví
- finanční reporting
- správa pohledávek
- analýza ekonomických dat společnosti dle požadavků
- tvorba ekonomických a finančních podkladů pro vedení společnosti
- úzká spolupráce s účetním oddělením
- zpracování podkladů pro banky, komunikace s bankou atd.

Požadavky:
- středoškolské / vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
- praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici
- ekonomický rozhled, analytické a logické myšlení
- orientace v účetní problematice vítána
- znalost firemních financí, znalost bankovních produktů
- orientace ve finančních výkazech
- znalost anglického jazyka slovem i písmem
- znalost práce na PC (Windows, Office, Internet, Outlook, správa dat)
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost systému ABRA výhodou - není podmínkou
- samostatný a zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost, důslednost, flexibilita, schopnost práce v týmu, ochota dále se vzdělávat

Nabízíme:
- zázemí úspěšné společnosti v oboru
- zajímavé a dynamické zaměstnání
- zaměstnanecké výhody (stravenky 100,- Kč, benefity, sleva na prodávaný sortiment)
- možnost zajištění ubytování
Volné místo referent/-ka ekonomického oddělení pro lokalitu Nová Paka.