Řezníci - příprava masa

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Řezníci - příprava masa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (6:00-20:00 h, 2-hodinová pauza). Požadujeme: vyučení v oboru, předchozí praxe na dané pozici minimálně 3 roky. Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity (ubytování, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění...), pravidelné školení a využití wellness služeb, zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou historií, možnost seberealizace a rozvíjení svých dovedností, zvláštní prémie, pracovní podmínky v příjemném lázeňském prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h - pí. Pechrová na tel. č. 734 421 479 či pí. Franke na tel. č. 735 747 956) anebo e-mailem (lenka.pechrova@pawlik-aquaforum.cz či eva.franke@pawlik-aquaforum.cz).
Volné místo řezníci - příprava masa pro lokalitu Františkovy Lázně.