Obsluha snack baru

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Obsluha snack baru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden 9:00-21:00 h. Požadujeme: vzdělání v příslušném oboru (přijmeme i uchazeče/ky s vyučením v jiném oboru - zaškolíme), praxe vítána, spolehlivost, snaha učit se novým trendům, profesionalita, kreativita, loajalita, aktivní přístup k potřebám klientů, schopnost dobré komunikace v pracovním týmu, znalost NJ na komunikativní úrovni (znalost RJ výhodou). Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, stálé dlouhodobé zaměstnání v příjemném lázeňském prostředí s celosezónní obsazeností, možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zakoupení zlevněných vstupenek do Aquafora. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-16:00 h - pí. Pechrová na tel. č. 734 421 479 či pí. Franke na tel. č. 735 747 956) anebo e-mailem (lenka.pechrova@pawlik-aquaforum.cz či eva.franke@pawlik-aquaforum.cz).
Volné místo obsluha snack baru pro lokalitu Františkovy Lázně.