Skladník hlavního skladu

  • Velký Šenov

Pracovní místo ( Skladník hlavního skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Brtnická č.p. 57, 407 78 Velký Šenov
Požadujeme
Vzdělání technického směru
Základní znalost materiálů
Uživatelská znalost materiálů
VZV - výhodou
Flexibilata, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
Trestní bezúhonnost
Fyzická zdatnost

Nabízíme:
Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců
Závodní stravování
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za příjem a výdej materiálů ze skladu
Zodpovědnost za správné uskladnění materiálů
Třídění a vychystávání materiálů dle potřeby výroby
Vykládka z automobilů

Kontakt: Telefonicky Po - Pá 07:00 - 15:00 nebo e-mailem
Volné místo skladník hlavního skladu pro lokalitu Velký Šenov.