číšník /servírka

  • Jílové

Pracovní místo ( číšník /servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: Sněžník č.p. 125, Jílové, 405 02 Děčín 2

Přijmu vyučenou servírku s 1 roční praxí, případně absolventa bez praxe pro restauraci Pod rozhlednou na Děčínském Sněžníku.
Požadavky: příjemné vystupování, odpovědnost, pečlivost, loajalita, zvládání práce pod tlakem a pozitivní přístup k zákazníkům.
Základní znalost německého jazyka výhodou. Nutná znalost a dodržování hygienických předpisů v praxi.
Nabízím: možnost ubytování, stravování a dopravy.
Nástup: 1.3.2018, případně dohodou

Praxe: 1 rok, případně bez praxe
Vzdělání: vyučení v oboru kuchař-číšník
Mzda: v závislosti na praxi 20-25 tis + prémie 2 tis. Kč v závislosti na tržbách

Životopis zasílejte prosím na ladislav.sindelar1@seznam.cz nebo na info@723m.cz
Kontakt: Ladislav Šindelář, 724 636 503 nebo Blažena Rousková 737 338 322 website: www.723m.cz
Volné místo číšník /servírka pro lokalitu Jílové.