Mzdový/á účetní - personalista

  • Děčín

Pracovní místo ( Mzdový/á účetní - personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Dělnická č.p. 1408/29, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

V současné době hledáme kandidáty na post mzdový účetní - personalista

Náplň práce:
• vedení mzdové agendy pro svěřený segment zaměstnanců, vyřizování soudních exekucí a dalších zákonných srážek ze mzdy
• správa docházkového systému
• administrativní činnosti spojené s činností úseku lidských zdrojů
• tvorba plánu školení a evidence absolvovaných školení v informačním systému
• administrace lékařských prohlídek, kontrola termínů, komunikace s poskytovateli pracovně-lékařské péče
• další aktivity v rámci úseku lidských zdrojů dle osobnostních předpokladů kandidáta

Požadujeme:
• SŠ/VŠ
• ochotu a schopnost učit se novým věcem
• pracovní zkušenost v rámci oddělení personalistiky velkou výhodou
• pečlivost, svědomitost a systematičnost při zpracování a evidenci dokumentace
• velmi dobré komunikační a organizační dovednosti, příjemné vystupování
• dobrou uživatelskou znalost MS Office (Excel, WORD, PowerPoint) - tvorba reportů, znalost IS Helios velkou výhodou
• řidičský průkaz sk. B podmínkou

Nabízíme:
• zaměstnání ve stabilní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• systém cafeterie
• firemní stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• možnost osobního růstu
• školení

Termín nástupu:
• 02/2018 nebo dohodou

Mzdové podmínky:
• odměňování dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš profesní životopis na e-mail: m.hazucha@ryko.eu
Volné místo mzdový/á účetní - personalista pro lokalitu Děčín.