Účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce
fakturace odběratelům
zpracování a zaúčtování dodavatelských faktur
vedení pokladny
administrace cestovních příkazů
účtování skladu knih, drobného zboží (příjem,výdej) - organizace má malou prodejnu
vedení personální a mzdové agendy
příprava podkladů k dani z přidané hodnoty a kontrola dokladů
zpracování finančních podkladů pro vyúčtování dotací
související administrativní činnost
občas vyřízení objednávky publikace internetového obchodu
Požadujeme
SŠ vzdělání ekonomického zaměření
znalost podvojného účetnictví
uživatelská znalost práce s PC - MS Excell, Word (nebo obdobné kancelářské balíky), internet
znalost účetního programu Pohoda výhodou
samostatnost, chuť se učit novým věcem
praxe v oboru vítána
Nabízíme
18-20 000 Kč / 40hodin týdně, možnost částečného úvazku
smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
možnost seberealizace a profesního růstu
možnost dalšího vzdělávání
5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
práci v centru Brna
Nástup: ihned případně dohodou
Přihlášku zasílejte do 22. 1. 2018 spolu s průvodním dopisem, strukturovaným životopisem a telefonním kontaktem na osobu, která může podat reference na Vás ve vztahu k pracovní pozici. Vše zašlete e-mailem na adresu radka.batelkova@veronica.cz.

5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost seberealizace a profesního růstu
Volné místo účetní pro lokalitu Brno.