Účetní

  • Chýnov

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prac. poměr na dobu určitou. Požadavky: vzdělání minimálně střední s maturitou podmínkou
vzdělání v ekonomické oblasti podmínkou
praxe v oboru účetnictví podmínkou
práce na PC (MS Office)
samostatnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup Plat: platové ohodnocení 8. platová třída (dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), tedy plat 15.450,- Kč až 23.230,- Kč dle započitatelné praxe + možnost osobního ohodnocení po zkušební době
Benefity: příspěvek na stravování - obědy zdarma, pružná pracovní doba.
Nástup: dle dohody .
Kontakt : Jana Zadražilová, pověřená vedením organizace - tel.: 775 246 104
Přihláška do výběrového řízení: Přihláškou do výběrového řízení je osobní doručení životopisu Janě Zadražilové
Životopisy doručujte osobně po předchozí telefonické domluvě s Janou Zadražilovou..
Volné místo účetní pro lokalitu Chýnov.