Koordinační, projektový a programový pracovník NAKI

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Koordinační, projektový a programový pracovník NAKI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Podmokelská č.p. 1/15, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Základní obsah práce: Zajišťování veškeré administrace projektu NAKI, a to včetně ekonomických částí; finalizace etapových a závěrečných zpráv projektu NAKI; koordinace obou hlavních řešitelů projektu NAKI (v oblasti ekonomiky a administrace); zajišťování komunikace s institucemi, které se podílí na projektu NAKI; dohled nad dodržováním harmonogramu prací projektu NAKI; zajištění toku informací v rámci řešitelského týmu a všech pomocných pracovníků podílejících se na projektu NAKI; zajišťování vybrané agendy NPÚ ÚOP v Ústí nad Labem.
Základní požadavky: vysokoškolské vzdělání; práce na PC - znalost Windows Office, iniciativa a komunikativnost, pečlivost, pracovitost a samostatnost, trestní bezúhonnost, ŘP skupiny B.
Nabízíme: zajímavou, dynamickou práci, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí, volné vstupy na památkové objekty ve správě Národního památkového ústavu, služební telefon a výhodné tarify pro rodinné příslušníky.
Výběr bude proveden na základě VŘ: Přihlášku s přílohami (přihláška=motivační dopis, strukturovaný profesní životopis, výpis z RT ne starší než 3 měsíce, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání) podat v zalepené obálce označené heslem VŘ-pracovník NAKI na uvedenou adresu, případně zaslat elektronicky na adresu holeckova.dana@npu.cz nejpozději do 15.2.2018.
Volné místo koordinační, projektový a programový pracovník naki pro lokalitu Ústí nad Labem.