Biomedicínský technik/inženýr

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Biomedicínský technik/inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
bakalářské nebo magisterské studium pro přípravu biomedicínských techniků nebo inženýrů, nebo bakalářské / inženýrské studium v oboru elektrotechnického zaměření a akreditovaný kvalifikační kurz biomedicínská technika / biomedicínské inženýrství
odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 96/2004 Sb.
elektrotechnickou kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1979 Sb., minimálně § 5 výhodou
základní znalost konstrukce elektrotechnických zařízení výhodou
znalost zákona o zdravotnických prostředcích
velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel), e-mail, internet
znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace
schopnost řešit technické problémy
schopnost aplikovat získané zkušenosti na řešení dalších úkolů
schopnost týmové spolupráce
schopnost práce ve stresu v prostředí s vysokými nároky na dostupnost služeb
zájem o zdravotnickou přístrojovou techniku a její správu
zdravotní způsobilost a bezúhonnost
samostatnost, pracovní nasazení
řidičský průkaz B
souhlas k využití osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, o ochraně osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení
Nabízíme:
zajímavou práci v interdisciplinárním prostředí
přístup k moderním unikátním technologiím
možnost dalšího vzdělávání
zázemí stabilní společnosti
výhodné mzdové podmínky
zaměstnanecké benefity
vhodné pro absolventy
místo výkonu práce v Ústí nad Labem
Přihlášky se strukturovaným životopisem a dokladem o vzdělání zašlete nejpozději do 28.02.2018 na adresu: Krajská zdravotní,