TECHNOLOG

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNOLOG ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profil: technolog odpovídá za plánování a realizaci technologie výroby a za její neustálé zlepšování.
Náplň práce:
- sestavuje technické specifikace na stroje, přípravky a zařízení
- určuje optimální výrobní procesy
- tvoří PFMEA a layout pracoviště
- podílí se na činnostech spojených s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků
- podílí se na vývoji a zavádění nových technologií a výrobků
- provádí zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií
Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání technického směru
- prokazatelné zkušenosti z automobilového průmyslu (min. 2 roky)
- anglický jazyk na pokročilé úrovni (každodenní komunikace a reporting)
- pokročilá znalost FMEA
- týmový hráč
- komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost
Nabízíme: výhodné podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, vzdělávací program, jazykové kurzy, sportovní a kulturní akce, roční odměna dle plnění cílů
Zaslat životopis e-mailem.
Volné místo technolog pro lokalitu Liberec.