TŘÍDIČ/-KA TEXTILU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TŘÍDIČ/-KA TEXTILU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 982/69b, 500 03 Hradec Králové 3

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: třídění second hand textilu dle kvality a materiálu
- Požadujeme: spolehlivost a pečlivost; zkušenost s tříděním textilu nebo praxe v textilním průmyslu výhodou; bez zdravotních omezení týkajících se zátěže zad, potíží s křečovými žílami nebo alergiemi na prach; smysl pro aktuální módní trendy a cit pro módu výhodou; schopnost rozeznat druhy a kvalitu materiálu textilu výhodou
- Nabízíme: základní mzda od 12 800 Kč a měsíční prémie dle odvedených výkonů; zázemí v silné a stabilní společnosti
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně každé pondělí nebo středu mezi 9:00 a 10: 00 hod., nebo e-mailem. Kontaktní osoba: Matěchová Eva, e-mail: personalistka@etcimex.cz
Volné místo třídič/-ka textilu pro lokalitu Hradec Králové.