DLHN Europe s.r.o.

PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Odeslat

Pracovní náplň
12.1.2018 - prodej smíšeného, potravinářského zboží. I základní vzdělání, i bez praxe. KONTAKT: Xuan Toan Dang, tel.: 608 193 688, e-mail: milandang07@seznam.cz
Místo výkonu práce: Dolní Dunajovice
Volné místo prodavač/prodavačka pro lokalitu Dolní Dunajovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: DLHN Europe s.r.o.
Ulice: Poštovní 191
Město: Dolní Dunajovice
PSČ: 691 85

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Xuan Toan Dang
E-mail: milandang07@seznam.cz
Telefon: +420 608 193 688

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DLHM Europe s.r.o.