Obchodní referent na prodejně

  • Vrchlabí

Pracovní místo ( Obchodní referent na prodejně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBCHODNÍ REFERENT NA PRODEJNĚ
Náplň práce:
- komunikace se stávajícími zákazníky
- fakturace, objednávky, inventarizace zásob (práce se systémem Money S3)
- tvorba požadavků na výrobu
- koordinace a zajištění dopravy zboží
- příprava akcí a účast na akcích
- přímý prodej zboží na prodejně
- práce na PC s interními systémy
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, atd.)
- uživatelská znalost e-mailové komunikace
- zkušenost s informačními a ekonomickými systémy typu Money S3, Pohoda, apod. výhodou
- jazyková vybavenost (aj, nj) výhodou
- komunikativní a reprezentativní vystupování a projev
- spolehlivost, zodpovědnost, orientaci na zákazníka
Nabízíme:
- uplatnění v zavedené společnosti s vizí
- mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity, vzdělávání
- nástup možný ihned na HPP
Své životopisy zasílejte na info@pivohendrych.cz.
Místo výkonu: Pivovar Hendrych, Horská 192, Hořejší Vrchlabí, 543 02 Vrchlabí
Mzda: 20 000 - 22.000 Kč
Volné místo obchodní referent na prodejně pro lokalitu Vrchlabí.