Provozní elektrikář

  • Nýřany

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: od června 2018 Nýřany - prům.zóna Mexiko, od března 2018 zaučování v Přešticích
První kontakt: e-mailem nebo osobně na adr. : IAC, Průmyslová 1408, Přeštice, po-pá mezi 8:00-15:00 hod.
Pracovní náplň:
- Zabezpečování oprav a údržba elektrických rozvodů a elektrických zařízení
- Seřizování linek
- Opravy a údržba VZV
Požadujeme:
- výuční list v oboru
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- znalost vyhlášky 50
- zkušenosti s programováním řídících systémů výhodou
- technické myšlení
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- neustálé odborné vzdělávání a profesní rozvoj
- zajímavou a perspektivní práci v silné mezinárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- 13. mzdu, pravidelný roční nárůst mezd
- příspěvek na dojíždění, dotace na stravování, poukázky na sport, relaxaci a kulturu a další zaměstnanecké výhody
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Nýřany.