probační úředník/ce

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( probační úředník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vysokoškolské magisterské studium humanitního směru; znalost práce na PC; ŘP skup. B; vysoké pracovní nasazení, flexibilitu; ochotu vzdělávat se; bezúhonnost; způsobilost k právním úkonům;
platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 2 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.) po absolvování zkoušky odborného vzdělávání pro probační úředníky 12. platová třída, po osvědčení osobní hodnocení; pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, stravenky, odborné vzdělání, přátelské a podporující prostředí, zázemí stabilní organizace;

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 24.1.2018 do 12 hodin na e-mail: ksubrt@pms.justice.cz nebo na adresu střediska PMS v Jindřichově Hradci (Na Hradbách 43/I., 377 01 Jindřichův Hradec).
Výběrové řízení se bude konat dne 26.1.2018 od 9:00 hodin na středisku PMS Jindřichův Hradec.
Volné místo probační úředník/ce pro lokalitu Jindřichův Hradec.