Referent/ka odboru školství a kultury

  • Brno

Pracovní místo ( Referent/ka odboru školství a kultury ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník ÚMČ Brno-sever vyhlašuje v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na místo úředníka/úřednice na dobu neurčitou:
referent/referentka odboru školství a kultury
Místo výkonu práce: ÚMČ Brno-sever, Bratislavská 70, 601 47 Brno, a ostatní území města Brna
Charakteristika pozice: kontrola správy, provozu a údržby objektů, sledování technických, hygienických a dalších způsobilostí budov svěřených příspěvkovým organizacím, metodická pomoc příspěvkovým organizacím při správě svěřených objektů, příprava oprav a investičních akcí, příprava podkladů pro výběr dodavatelů veřejných zakázek, příprava podkladů pro uzavírání smluv a provádění jejich změn, kontrola správnosti prováděných prací
kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu
Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 9. platová třída, další příplatky dle příslušných právních předpisů
a zaměstnanecké benefity (sick days, ošatné, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na vedení účtu, příspěvek na rekreaci atd.)
Termín nástupu: dle dohody
Požadavky: minimálně vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou stavebního zaměření, znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a dalších souvisejících právních předpisů týkajících se předmětné oblast