RED OIL s.r.o.

obsluha čerpací stanice

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme vyučenou prodavačku, nejlépe potravin. Hrubá měsíční mzda je 13.500,- + odměny. Pracovní doba po - pá 6:00 - 22:00 hod. a so - ne od 8:00 - 16:30 hod.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně po telefonické domluvě nebo e-mailem.
Volné místo obsluha čerpací stanice pro lokalitu Lovosice.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: obsluha čerpací stanice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: RED OIL s.r.o.
Ulice: Siřejovická 233
Město: Lovosice
PSČ: 410 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Novotná
E-mail: Novotná
Telefon: +420 774 582 947

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RED OIL s.r.o.