Správce IT

  • Vrdy

Pracovní místo ( Správce IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do stabilní nadnárodní společnosti přijmeme nového kolegu do úseku IT. To je šance právě pro Vás!
Náplň práce: údržba a správa koncových zařízení - PC, notebooky, tiskárny atd., analýza a odstraňování problémů, uživatelská podpora, školení uživatelů, správa IT infrastruktury
Požadujeme: znalost operačního systému MS Windows a MS Office, základní znalost prostředí AD, znalost LAN, WAN a protokolu TCP/IP, samostatnost při identifikaci a analýze problémů SW a HW, analytické a logické myšlení, samostatnost, schopnost práce v týmu
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, půlroční firemní benefity, jazykové kurzy, dotovaná strava, 25 dní dovolené
Místo výkonu práce: Chrudimská 42, Vrdy - Dolní Bučice
Volné místo správce it pro lokalitu Vrdy.