Ladislav Knap

PRODAVAČ/-KA, POKLADNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
PRODAVAČ/-KA, POKLADNÍ - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu volejte od 8:00-20:00 hod na tel.: 607 521 342 p. Knap.
Nabízíme dovolenou 24 dní/rok, stravenky.
Volné místo prodavač/-ka, pokladní pro lokalitu Nová Paka.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 08. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/-KA, POKLADNÍ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Ladislav Knap
Ulice: Komenského 318
Město: Nová Paka
PSČ: 509 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ladislav Knap
Telefon: +420 607 521 342

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ladislav Knap