referent/referentka stížností

  • Brno

Pracovní místo ( referent/referentka stížností ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Statutární město Brno - Magistrát města Brna
p ř i j m e do pracovního poměru na dobu určitou úředníka/úřednici
(zástup za rodičovskou dovolenou) referent/referentka stížností
s místem výkonu práce: Odbor interního auditu a kontroly

Charakteristika pozice:
Výkon komplexní činnosti v oblasti přijímání evidování a vyřizování stížností a petic, a dalších podání občanů a právnických osob.

Bližší informace o druhu práce podá:
JUDr. Pavel Vavřík, vedoucí Odboru interního auditu a kontroly, tel.: 542 172 017.

Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 9 - platový tarif od 17.360,- Kč + příplatky dle nařízení vlády).

Kvalifikační předpoklady a požadavky:
vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
orientace v právních předpisech upravujících přijímání, evidování a vyřizování stížností a petic,
orientace v právních předpisech upravujících činnosti obcí,
dobrá znalost práce na PC,
vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost,
dobrý písemný projev a komunikační schopnosti.

Dále výhodou:
praxe ve veřejné správě,
běžná znalost alespoň jednoho světového jazyka (angličtina, němčina, francouzština).

Termín nástupu: únor-březen 2018

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem vždy předejte či zašlete v uzavřené obálce označené číslem a názvem inzerátu do 2. února 2018 (včetně) na adresu: