Pracovník v sociálních službách

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem, Jateční 870/41 a okolí.
Náplň práce: pracovník v sociálních službách pomáhá lidem s mentálním hendikepem v péči o jejich osobu, při výchovně vzdělávacích a aktivizačních činnostech a zprostředkovává kontakt se společenským prostředím.
Požadujeme: rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je vítán nikoliv nutný, příjemné vystupování, empatické cítění, spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a uvítáme kreativitu a vlastní iniciativu, vítán je řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: pracovní dobu je pružnou, ale obvykle je vykonávána od 8.00 - 16.30 hod. Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, možnost benefitů, osobní ohodnocení a profesního růstu.
Kontakt: telefonicky od 08:00 do 15:30 hod si sjednat osobní jednání.
Volné místo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Ústí nad Labem.