Sociální pracovník

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem, Jateční 870/41 a okolí.
Náplň práce: sociální pracovník vykonává sociální šetření, zabezpečuje sociální agendu, sociálně právní poradenství, analytickou, metodickou a koncepční činnost v sociální oblasti, depistážní činnost, sociální poradenství a koordinuje poskytování sociálních služeb. Požadujeme: předpokladem k výkonu povolání sociálního pracovníka je způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a odborná způsobilost podle § 110 zákona o sociálních službách, příjemné vystupování, empatické cítění, spolehlivost, dochvilnost, flexibilitu a uvítáme kreativitu a vlastní iniciativu.
Nabízíme:pracovní doba je pružná, ale obvykle je vykonávána od 8.00 - 16.30 hod.,vítán je řidičský průkaz skupiny B.,možnost benefitů, osobní ohodnocení a profesního růstu.
Kontakt: telefonicky od 08:00 do 15:30 hod si sjednat osobní jednání.
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Ústí nad Labem.