Vedoucí střediska DOZP Karviná

  • Karviná

Pracovní místo ( Vedoucí střediska DOZP Karviná ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: splnění kvalifikačních požadavků dle §110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, minim. bakalářské vzdělání v oboru sociální služba a poradenství ( sociální politika a sociální práce) minim. 2 roky praxe, praxe v organizaci vedení a řízení pracovníků v sociálních službách, praxe v metodickém vedení pracovníků v sociálních službách, dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, dobrá komunikační schopnost, schopnost vedení týmu, Cílovou skupinou jsou dospělí lidé s mentálním postižením kombinovaným postižením.
Osobní předpoklady - empatie, spolehlivost, odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat. Nabízíme smysluplnou a zajímavou práci, možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí.

Způsob kontaktu: životopis a motivační dopis zasílejte elektronicky na e-mail: benjamin.kuncova@seznam.cz. Uzávěrka příjmu životopisů 31. 1. 2018. Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky a e-mailem.
Volné místo vedoucí střediska dozp karviná pro lokalitu Karviná.