OBCHODNÍK

Pracovní místo ( OBCHODNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte zajímavou práci ve velkoobchodní sféře a máte ambice prosadit se v prodeji? Jestliže se nebojíte zodpovědné práce a jednání se zákazníky, pak může být volné místo právě vaše.
Pracovní náplň:
- obchodování v oblasti ochranných pracovních pomůcek
- komplexní péče o svěřené zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků z řad středních a velkých průmyslových podniků
- monitorování trhu
- účast na produktových školeních.
Požadavky na pozici:
- min. SŠ vzdělání
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
- výborné prezentační a vyjednávací dovednosti
- silnou osobnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
- připravenost pro aktivní práci v terénu, chuť se vzdělávat
- výhodou praxe na pozici obchodníka a orientace v průmyslových oborech.
Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- firemní automobil, notebook, telefon
- k dispozici back office (obchodní referentka)
- zaučení obchodním zástupcem seniorem
- zajímavé finanční ohodnocení, provizní systém k základní hrubé mzdě, motivační program
- přepokládaný nástup dle domluvy.
Pokud máte o pozici zájem, zašlete životopis na adresu vplack@krok-hranice.cz