Řidiči popelářských vozů

  • Čáslav

Pracovní místo ( Řidiči popelářských vozů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Specifikace: Řidiči svozového vozidla
Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost.
Nabízíme: zajímavou a dlouhodobou práci v perspektivní firmě.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.
Základní hodinová mzda 85,00 Kč/hod + hodinová prémie 0 - 35,00 Kč/hod.
Poměr od 7.2.2018 - 6.5.2018
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: zuzana.dufkova@ave.cz
Místo výkonu práce: Hejdof 1666, Čáslav
JOBMATCH
Volné místo řidiči popelářských vozů pro lokalitu Čáslav.