ŘEZNÍK/-CE

Pracovní místo ( ŘEZNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: Grómanová Jana, tel: 553 786 186, e-mail: janagromanovaatseznam.cz
SOU, praxe v řeznictví 2 roky
Pracoviště Dolní Životice, pracovní doba 5:00 - 13:30 hod., nástup ihned
Volné místo řezník/-ce pro lokalitu Dolní Životice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

VÝVOJOVÝ INŽENÝR - MATERIÁLY - zahrnuje rozvoj technologie povlakování slinutého karbidu- přednostní zaměření na technologii chemické depozice z plynné fáze – CVD- vývoj a zavádění nových řezných materiálů ze slinutých karbidů do praxe- obsluhujete analytické ...
Grafton Recruitment s.r.o. Šumperk, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Fakturanti Fakturant/ka - fakturace, dodací listy. Hlásit se předem telefonicky. Volné místo fakturanti pro lokalitu Rádlo.
Řeznictví a uzenářství Karapetjan s.r.o. Rádlo, Inzerováno před 6 dny

KUCHAŘ-KA V MASNÉ VÝROBĚ C04 a:16/5/2018 Požadujeme výuční list, praxe na uvedené pozici, spolehlivost. Nabízíme dvousměnný provoz (ranní, odpolední). Kontakt viz výše a domluvit si schůzku. Volné místo kuchař-ka v masné výrobě pro lokalitu Čeladná.
Pekařství Řeznictví Kohut s.r.o. Čeladná, Inzerováno před 7 dny