ŠKODA AUTO a.s. Projektmanager modelová řada platforma A0 (Projektmanager produktu)

Projektmanager modelová řada platforma A0 (Projektmanager produktu)

Odeslat

Pracovní náplň
- Koordinace projektů modelové řady platforma A0 Eco
- Účast na platformových/koncernových/ŠKODA grémiích
- Vypracování podkladů pro představenstvo a jiná grémia
Požadujeme VŠ vzdělání, praxi v oblasti automobilového průmyslu, AJ - hovorová znalost,
NJ - hovorová znalost
Volné místo projektmanager modelová řada platforma a0 (projektmanager produktu) pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová znalost, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Projektmanager modelová řada platforma A0 (Projektmanager produktu)

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.