ACS Czech Republic s.r.o.

Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyk

Odeslat

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha
ZPŮSOB PRVNÍHO KONTAKTU: e-mailem na adresu czjob@conduent.com (kontaktní osoba: paní Yatskovska Mariia,)
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce: Jako specialista zákaznické/technické podpory, budete zodpovědný za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří na na Vás budou obracet s technickými dotazy týkající se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení. Budete zpravidla prvním kontaktem
pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra.
Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru.
Jako člen týmu zákaznické/technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyřizovat citlivé dotazy.
Požadujeme: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se.
Zkušenosti z kontaktního, zákaznického centra výhodou.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci. Následně pak průběžná odborná školení; příležitost profesního i osobního růstu; moderní pracoviště v Praze blízko stanice metra B.
Pracovní hodiny: 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny mezi 6:00 a 22:00 hod od pondělí do neděle).
Poznámka ke mzdě: během 3-týdenního školení: 16.200,-Kč/měs. Od ukončení školení do konce zkušební doby (cca. dalších 10 týdnů): 20.500,- Kč/měs. Po ukončení zkušební do

Požadavky
Jiné - Dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se
Angličtina Aktivní - Komunikativní znalost anglického jazyka, Ruština Aktivní - Znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 02. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyk

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: ACS Czech Republic s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mariia Yatskovska
E-mail: Mariia Yatskovska
Telefon: +420 770 131 898

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ACS Czech Republic s.r.o.