BEI LONG s.r.o.

kuchař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Evropská č.p. 649/104, 160 00 Praha 6
kontakt: Zhang Lijiao, tel.: 606 387 886
výhodou je základní znalost čínského jazyka, nutná znalost přípravy pokrmů asijské kuchyně, zejména čínské
Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonickém objednání, nejlépe formou sms.
Volné místo kuchař pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 02. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: BEI LONG s.r.o.
Ulice: Evropská 649
Město: Praha
PSČ: 160 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lijiao Zhang
Telefon: +420 606 387 886

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BEI LONG s.r.o.