Ředitel/ka mateřské školy

  • Bořislav

Pracovní místo ( Ředitel/ka mateřské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obec Bořislav vyhlašuje konkurzní řizení na obsazení pracovního místa ředitele/ky příspěvkové organizace, Mateřská škola Bořislav, p.o.
Požadavky:
- předpoklady a odborná kvalifikace pro pracovní místo ředitele školy, stanovené zákonem č. 563/2004Sb., o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů, v platném znění
- znalost problematiky řízení školství a školských předpisů
- občanská a morální bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- organizační a řídící schopnosti
K přihlášce přiložte:
- úředně ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání - úředně ověřené kopie dokladů o získání odborné kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů, v platném znění
- doklad o průběhu všech zaměstnání a délce pedagogické praxe potvrzený posledním zaměstnavatelem
- koncepci rozvoje školy (max 5 stran strojopisu formátu A4)
- strukturovaný profesní životopis + kontaktní telefon
- výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
- originál lékařského potvrzení o způsobilosti k výkonu funkce ředitele (ne starší 2 měsíců)
Do konkurzního řízení budou zařazeny pouze vlastnoručně podepsané přihlášky uchazečů.
Přihlášky se všemi požadovanými doklady podávejte osobně na podatelně Obecního úřadu v Bořislavi nebo poštou do 14.2 2018 na adresu Obecní úřad Bořislav 20, 415 01 Teplice, na obálce uveďte Konkurz MŠ Bořislav - neotvírat
Volné místo ředitel/ka mateřské školy pro lokalitu Bořislav.