Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Referent/ka pobočky

Pracovní místo ( Referent/ka pobočky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Svobody 24, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (s 3-měsíční zkušební dobou) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: střídavé směny v rámci otevírací doby 8:00-17:00 h. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B výhodou (auto výhodou), nutná znalost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

PROVOZNÍ REFERENT/KA Kontakt: Demková Michaela, tel.: 352 511 108/100, e-mail: demkova@bohemia-lazne.cz Požadujeme praxi v gastronomii a dietního stravování min. 5 let, střední hotelovou školu, znalosti skladového hospod., restaurační a pokladní kasu. Práce s PC (Word, ...
Bohemia - lázně a. s. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny

referent/ka vyřizování zakázek Požadavky: NJ slovem i písmem, znalost práce na PC, komunikativnost. Nabízíme: práci ve stabilní firmě, příspěvek na stravování. Životopisy zasílejte na adresu: stipkova@roc-galvanik.de. Volné místo referent/ka vyřizování zakázek pro lokalitu ...
ROC - Galvanik s.r.o. Domažlice, Inzerováno před 6 dny

Referent/ka - vyřizování zakázek DE Znalost německého jazyka, práce s počítačem, flexibilita, loajalita, spolehlivost. Nabízíme: příspěvek na podnikové stravování, vánoční prémie. Nutný e-mailový kontakt. Volné místo referent/ka - vyřizování zakázek de pro lokalitu Domažlice.
Augenoptik Domažlice s.r.o. Domažlice, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit