Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Chrudim - Fortenská 139
Pracovní náplň: práce v asijské restauraci.
Požadavky: teoretická a praktická znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 10:00-18:00 hod., osobně na adrese provozovny - po předchozí domluvě.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÍCI V KUCHYNI MÍSTO VÝKONU: Jablonské nábřeží č.p. 305, 561 64 Jablonné nad Orlicí NABÍZÍME: - příspěvky na letní dovolenou - vánoční prémie - příspěvek na obědy - čtvrtletní prémie KONTAKT: email Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Jablonné nad ...
Isolit-Bravo, spol. s r.o. Jablonné nad Orlicí, Inzerováno včera

kuchař/ka Osobní kontakt možný PO-PÁ 8-14 hodin. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Chotěboř.
Jan Veselý Chotěboř, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA MÍSTO VÝKONU: Nový dvůr č.p. 143, 561 51 Letohrad POŽADAVKY: praxe, samostatnost KONTAKT: pí Taclová Drahomíra, telefonicky nebo na e-mail Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Letohrad.
Drahomíra Taclová Letohrad, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit