Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Chrudim - Fortenská 139
Pracovní náplň: práce v asijské restauraci.
Požadavky: teoretická a praktická znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 10:00-18:00 hod., osobně na adrese provozovny - po předchozí domluvě.
Volné místo ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - Pracovní poměr (popř. DPČ, DPP - dle domluvy), plný nebo zkrácený úvazek dle domluvy, turnusové služby - Požadujeme: min. základní vzdělání, pracovitost, pečlivost, čistotnost - Nabízíme: podnikové stravování - Pozice je ...
Triglaus Gastro Group s.r.o. Hradec Králové, Inzerováno dnes

Kuchař/-ka Kontakt telefonicky (PO-PÁ od 6:00 do 14:30 hod.) nebo zaslání strukturovaného životopisu na e-mail jaroslava.hulkova@skolynome.cz. - vyučení nebo praxe v oboru výhodou - potravinářský průkaz - 5 týdnů dovolené, příspěvek na zaměstnanecké obědy, ...
Střední průmylová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují Opočno, Inzerováno dnes

Pomocný/á kuchař/ka Kontakt telefonicky PO - PÁ od 9:00 do 16:00 hodin. - NSO Nabízené výhody: - k dovolené 4 - 5 dnů placeného volna. Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Deštné v Orlických horách.
Horská chata spol. s r.o. Deštné v Orlických horách, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit